Autorka

O mně

26. září 2014 v 9:49 | Š. V.
Mezi můj střed zájmů od malička patří cestování a umění. Spojit obě tyto záliby by bylo super. Spojit tyto záliby se zaměstnáním by bylo dokonalé.
V minulosti jsem se nikdy nezajímala o módní návrháře, o grafiky, o fotografy.. přesto mě bavilo navrhovat oděvy, tvořit na počítači, fotit. Vždy jsem se snažila navrhnout sama něco originálního, bez toho, aniž by mě ovlivňovaly a inspirovaly kolekce jiných návrhářů. Vždy jsem se snažila nakreslit skutečnost takovou jaká je, bez toho abych si vzala špejli a poměřovala. Vždy jsem se snažila stavbu vyfotit správně a zkoumat různé úhly, bez toho aniž bych si četla články o správné kompozici. Žila jsem v domění, že učit se z vlastních chyb je to, co mne může posouvat dál. Později jsem si uvědomila, že nelze tvořit a přitom se nezajímat o okolí. Postupem času jsem se tedy naučila víc vnímat svět a učit se z něj. Uvědomila jsem si, že je to v umění obzvlášť důležité, protože nikdo nechce vytvořit věc, která už existuje. Proto se při tvoření dívám po pracích ostatních, aby se ta má něčím odlišovala.

Nejvíce jsem se našla ve focení a následné postprodukci v Adobe Photoshopu. Koníček jsem doplnila o zájem o grafiku, a tak v poslední době taky často pracuji v programu Adobe Illustrator a snažím se zdokonalovat v Adobe InDesignu.

Budu ráda za každý Váš čas zde strávený a případně se těšit na spolupráci s Vámi :)
Email: valentova94@seznam.cz

 
 

Reklama
Reklama